Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Czy zostawiłeś już u nas swoją opinię? Jeśli nie, prosimy zostaw swoją opinię tutaj!

 

Ocenili nas:

5.0 

Wszystkie oceny:

5.0

Imię: Patricia
E-mail: Patricia.krawczyk@gmx.at
Pani Asia jest nie tylko doskonalym terapeutom, ale takze czlowiekiem o wielkim sercu. Zawsze kiedy jestem w Polsce odwiedzam Pani gabinet. Terapia w gabinecie u Pani wyleczyla mnie z bezsennosci, oraz zredukowala u mnie nerwice i stany lekowe. Dziekuje!

5.0

Imię: Marta
E-mail: Ola.marta@vp.pl
Pani Joanna potrafila bardzo konkretnie okreslic przyczyny i zrodlo moich problemow zdrowotnych, z ktorymi zmagam sie od wielu lat. Terapia czaszkowo-krzyzowa oraz dobrana przez Pania Joanne suplementacja calkowicie wyeliminowaly wszelkie migreny, nawracajace ostre bole kregoslupa oraz poprawily komfort mojego zycia. Bardzo dziekuje. Pozdrawiam cieplo!

5.0

Imię: Małgorzata Matuszkiewicz-Kolanek
E-mail: mmatuszkiewiczkolanek@gmail.com
Pani Asia podchodzi do pacjenta z sercem i zaangażowaniem. Bardzo Pani dziękuję za wskazanie drogi do Zdrowia.

5.0

Imię: wojciech998@gmail.com
E-mail: wojciech998@gmail.com
Wizyta w gabinecie to nie tylko zdrowie i odzyskanie motywacji do życia.To przede wszystkim zaangażowanie,wiedza i wibracja na najwyższym poziomie. Dużo zyskałem dzięki wizytą w gabinecie . Polecam z czystym sumieniem.

5.0

Imię: Karolina
E-mail: kstogidis@gmail.com
Przyjeżdżam do Pani Asi z Francji już wiele lat .To cudowna i ciepła osoba. Pomogła mi już wiele razy .Nie wyrazi się słowami tego co dzieje się już po wizycie.,życie się odmienia całkowicie . Inaczej widzi się wszystko .Terapia to swoją drogą zabieg na głowie i niektórych punktach na ciele,ale istotna jest obecność Pani Asi, Kocham Panią karola

5.0

Imię: sylwia
E-mail: sylwiakingaluczak@wp.pl
Terapia czaszkowo-krzyżowa to przyjemny zabieg.Odprężył mnie i dodał energii do mojego zabieganego życia. Wspaniałe odczucia i dotyk ręki terapeutki sprawił ,ze zostałam zahipnotyzowana. Wrócę jeszcze nie raz. Dziękuje Pani Asiu

Copyright © Terapia Czaszkowo-Krzyżowa.Ocenili nas: 
5.0

Zobacz więcej | Oceń nas