Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Czy zostawiłeś już u nas swoją opinię? Jeśli nie, prosimy zostaw swoją opinię tutaj!

Efekty Terapii

 

Terapia czaszkowo-krzyżowa jest metodą wszechstronnie działającą na organizm.Jej holistyczny wpływ na każdego człowieka daje zaskakujące efekty w różnych problemach zdrowotnych.

 

 

 

MAKS KARASIŃSKI, od 1,5 roku przychodzi regularnie na terapię. Przez wiele lat zmagał się z uporczywymi bólami głowy,miał problemy z koncentracją i bezustannie chorował na zapalenie górnych dróg oddechowych.Dzisiaj po wielu miesiącach naszej żmudnej pracy bez leków i antybiotyków odzyskał doskonałe samopoczucie. Bóle głowy nie powracają wogóle ,doskonała koncentracja pozwoliła Maksowi stać się najlepszym uczniem, pozostałe dolegliwości to już dziś nieznaczący epizod.Cieszę się ,że Maks wciąż mnie odwiedza.

 

* * *

 

DARIA, lat 2, z zespołem Downa. Od roku spotykamy się w gabinecie.Przez ten czas,  wykonywanych systematycznie terapii widoczna jest ogromna poprawa w normalizacji napięcia mięśniowego. Pozytywne efekty uzyskałyśmy w rozwoju psychoruchowym.

 

* * *

 

 

 

AGNIESZKA BARAŃSKA, lat 35. Z bólem obręczy barkowej szukała pomocy w wielu miejscach zanim trafiła do mojego gabinetu. Terapia spowodowała znaczne zmniejszenie napięcia i ulgę . Jeszcze kilka razy spotkałyśmy się na terapii czaszkowo-krzyżowej  i ból całkowicie ustąpił.

 

* * * 

 

OLA, lat 19. Miewała bardzo dokuczliwe bóle menstruacyjne, zanim spotkałyśmy się w gabinecie. Żadne środki przeciwbólowe ani rozkurczowe nie przynosiły ulgi. Po kilku zabiegach bóle zniknęły bezpowrotnie.

 

* * *

 

 

 

PAN RYSZARD, lat 66. Po trzech zawałach i diagnozą lekarską stwierdzającą przewlekłą niewydolność serca, zapisał się 2 lata temu na pierwszą wizytę. Komfort życia jaki uzyskuje na co dzień, opisuje jako chęć do życia. Mówi, że łatwiej oddycha, nie męczy się wchodząc na schody, śpi spokojnie w nocy  i ogólnie ma dużo lepsze samopoczucie.

 

* * *

 

ANETA BOLONEK, lat 39. Zgłosiła się z dużymi problemami zdrowotnymi. Wśród nich były też lęki. Po trzech zabiegach lęki ustąpiły i pani Anecie było łatwiej walczyć z pozostałymi chorobami.

 

* * *

 

 

MARTYNKA, trafiła na terapie czaszkowo-krzyżową mając niespełna 2 latka .Jej problem jest bardzo rozległy ponieważ dotyczy Mózgowego Porażenia Dziecięcego . Dzisiaj ma 4 latka jest radosnym dzieckiem ,które chętnie podejmuje współpracę z terapeutą ,cieszy się każdym swoim sukcesem . Terapie pomagają jej  w rozluźnianiu napiętych mięśni, wyciszają organizm dziecka i pozytywnie wpływają na koncentracje.Mamy przed sobą jeszcze ogromny cel ,który wspólnie małymi krokami osiągniemy.

 

* * *

 

HENRYKA KOŁEK, lat 59. Zgłosiła się na terapię z lękami i depresją. Po trzech zabiegach ustąpiły całkowicie lęki i wróciła chęć do życia.

 

* * *

 

 

 

AGNIESZKA JAGIEŁŁO, lat 43. Zgłosiła się na terapię z bólem ucha i silnym stanem zapalnym. Po jednorazowym zabiegu wróciły siły obronne organizmu i stan zapalny zaczął się cofać, a ból ustąpił.

 

* * *

 

 

ANETA MAJEWSKA, lat 36. Od dwóch lat jest moją pacjentką. Problemy pani Anety były rozległe i dotyczyły głównie lęków występujących w różnych sytuacjach. Dzięki technikom terapii stopniowo cofały się lęki. Dzisiaj pani Aneta jest wolną i szczęśliwą osobą.

 

* * *

 

 

 

KAROLEK, ur. w 2008 r. jest pogodnym i kochanym chłopcem. Do gabinetu terapeutycznego trafił z cechami dziecka autystycznego. Mamy ze sobą coraz lepszy kontakt ,pracujemy wspólnie nad rozwojem mowy. Cieszy mnie każde słowo wypowiedziane przez mojego małego pacjenta, słyszałam już wyraźnie daj, kulka…., pracujemy ze sobą dopiero 1 miesiąc, wierze w to,  że za rok będzie wchodził do mnie ze śpiewem na ustach.

 

* * *

 

 

 

ELŻBIETA WAWRZYNIAK, lat 55 od wielu lat cierpiąca na bezsenność. Leki, które przyjmowała na spanie pogorszyły stan jej wątroby. Zdecydowała  się skorzystać z naturalnych zabiegów i pomogło. Po regularnych terapiach wstaje wypoczęta i bez problemu zasypia, cały dzień jest radosna i zrelaksowana.

 

 

Copyright © Terapia Czaszkowo-Krzyżowa.Ocenili nas: 
5.0

Zobacz więcej | Oceń nas